Chwila wytchnienia, niezbędna podczas wymagającego szkolenia czy konferencji. Świeża aromatyczna kawa, pobudzająca herbata, orzeźwiające napoje i pożywne przekąski. Do tego – elegancka oprawa i profesjonalna obsługa. Wszystko co niezbędne podczas planowanych przez Państwa paneli, warsztatów czy seminariów.

Catering przerwy kawowe

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe…Organizując takie wydarzenie warto zadbać o zapewnienie jego uczestnikom ciepłych napoi i drobnych przekąsek, które pozytywnie wpływają na koncentrację i atmosferę w trakcie przerwy, jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową obsługą konferencji, w tym zapewniającą serwis kawowy, dlatego wiemy jak ważna jest elastyczność cenowa i zaplecze logistyczne przy tego typu przedsięwzięciach.Koszt organizacji przerwy kawowej zawiera pełen serwis cateringowy tj. pełną zastawę ,aranżację stołu , świeże kwiaty, szkło dekoracyjne, obrusy, falbany, transport, obsługę oraz zaplecze techniczne. Postaramy się, aby nasz catering był dla Państwa oraz gości mile wspominany. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć umieszczonej na stronie firmowej Powyższe oferty są tylko propozycjami, jeżeli nie spełniają Państwa oczekiwań prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty według Państwa wymagań. Zakres cen podanych w zestawach jest uzależniony od ilości uczestników. Pragniemy również zaznaczyć, że istnieje możliwość skomponowania własnego menu, spośród dań zaprezentowanych w powyżej zaproponowanych menu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeżeli oferta przekroczy budżet lub zaproponowana oferta nie spełnia Państwa wymagań z innego powodu, proszę o wiadomość, przygotujemy poprawioną ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Poczęstunek podstawowy

Kawa rozpuszczalna

Herbata w kopertach

Drobne ciasteczka

Woda mineralna gazowana

Woda mineralna niegazowana

Dodatki: śmietanka do kawy, cytryna, cukier

Zestaw dla jednej osoby  (cena ustalana indywidualnie)

Poczęstunek rozszerzony 

Kawa rozpuszczalna

Herbata w kopertach

Dekoracyjne kanapki bankietowe  3 sztuki

Drobne ciasteczka

Woda mineralna gazowana

Woda mineralna niegazowana

Sok owocowy

Dodatki: śmietanka do kawy, cytryna, cukier

Zestaw dla jednej osoby (cena ustalana indywidualnie)

Dodatki

Sok owocowy 6 zł / os.

Ciasto własnego wypieku 10 zł / os.

Pater świeżych owoców 120 zł / 10 os.

Dekoracyjne kanapki bankietowe 6 zł/sztuka

Tartinki 5 zł/sztuka

Koreczki bankietowe 6 zł/sztuka