Firma Gastro-Serwis II Sp. z o.o.

Usługi cateringowe

Nasze usługi cateringowe obejmują przygotowanie menu oraz całej infrastruktury i elementów niezbędnych do zorganizowania małego spotkania, jak i dużej imprezy na kilkaset osób. Menu zawsze dopasowujemy do potrzeb klienta i staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom.

Naszą ambicją jest dbanie o Państwa podniebienia – także te najbardziej wysublimowane. Wierzymy że pasja i poświęcenie z każdego rzemiosła mogą uczynić sztukę. Ufamy doświadczeniu prezesa, jednocześnie bezustannie poszukując nowych inspiracji, aby stale móc zaskakiwać naszych klientów. Dbamy by nasza oferta była ciekawa i elastyczna. Z równym zapałem zorganizujemy kameralne rodzinne spotkania jak i kilkusetosobowe ekskluzywne bankiety. Dzięki naszej załodze możemy realizować nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia i za każdym razem z pełną satysfakcją życzyć smacznego!

Langfort Catering Ps Serwis gwarantuje zawsze profesjonalnie przeprowadzoną imprezę przy zapewnieniu właściwego doboru dań do charakteru przyjęcia. A także wysoką estetykę serwowanych potraw oraz dyskretną obsługę.

Od początku swojej działalności p. Janusz Langfort współpracował z wieloma firmami i instytucjami. Imprezy firmowe, bankiety, catering na szkolenia, otwarcia siedzib, rodzinne pikniki to tylko najpopularniejsze usługi w jakie organizował Nasz Prezes.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu dla firm.

Prócz obsługi firm stale świadczymy nasz usługi dla klientów prywatnych. Przyjęcie rodzinne, chrzciny, komunie a także wesela.