Bankiet to zazwyczaj elegancka kolacja wydana w celu uczczenia okazji. Bankietem również może być obiad a w przypadku bankietu za siadanego nawet śniadanie. Na stołach nie powinno zabraknąć przekąsek, deserów oraz napoi. Langfort catering  z przyjemnością zapewni profesjonalną obsługę cateringową podczas organizowanych przez Państwa bankietów, eventów, koktajli oraz przyjęć okolicznościowych. Serwowane przez nas apetyczne przystawki oraz wykwintne dania z pewnością przypadną do gustu i będą smakowały zaproszonym gościom.

W zależności od rodzaju wydarzenia, zrealizujemy serwis cateringowy w postaci dań serwowanych indywidualnie, lub zorganizujemy bufet – stół szwedzki.

Wszystko elegancko, nowocześnie i apetycznie! Warto tutaj przypomnieć o rodzajach bankietów:

–    bankiet angielski (organizowany skromnie w godzinach popołudniowych, dania są serwowane w formie bufety, nie wymaga dużej ilości miejsca)

–    bankiet zasiadany (bogaty wystrój, starannie dobrane menu, profesjonalna obsługa kelnerska, umiejętne serwowanie potraw)

–    bankiet mieszany (to połączenie bankietu zasiadanego i angielskiego, do obsługi kelnerskiej należy serwowanie napojów gorących, alkoholowych oraz potraw, które nie znajdują się w bufecie.

Szczególna elegancka oprawa, wykwintne dania na umilenie ważnego wydarzenia!

Poniższa propozycje są jedynie sugestiami – czekamy na Państwa uwagi dotyczące menu. Oczywiście możecie Państwo zaplanować swoje własne menu na daną okoliczność.

Gwarantujemy zastawę stołową, dekoracje stołów i pełną obsługę kelnerską oraz transport.

Sprawnie przygotujemy bogaty szwedzki stół z lekkimi i niekłopotliwymi przekąskami, jak również z treściwymi posiłkami na ciepło.